Dobrý den,

se synem  Tomášem jsme se dostali poprvé do kontaktu s vámi všemi v jeho 1 roce, začali jsme navštěvovat speciálně pedagogické centrum. Ve třech letech nastoupil syn do školky a poté do školy. Bylo to celkem 16 krásných let. Všichni byli neskutečně milí, ochotní, vstřícní a hlavně vytvářeli neskutečně pohodovou atmosféru pro děti.  Ukončení  základní školní docházky bylo pro nás i pro syna velmi těžké, nejraději by nikam neodcházel.

Touto cestou bychom rádi úplně všem poděkovali, ale nenacházíme ta správná slova.

Snad – nechtěli by jste si zřídit ještě střední školu…?

Děkujeme, Romanovi.

Přeji krásný den a prosím pozdravujte všechny. Ještě jednou za vše děkujeme.

Poděkování za vánoční besídku

Časopis Dětský sluch

Informační portál – idětskýsluch.cz

Naší klíčovou aktivitou je rozvoj komunikace

——————————————————————————————————————

Vážená paní ředitelko,

ráda bych tímto poděkovala za unikátní možnost pro studenty vyzkoušet si práci s dětmi s postižením sluchu.  Ze strany studentů  – vhodná komunikace s dětmi a dobře sestavená hodina. A po odchodu dětiček jsme hodnotili celý průběh a studenti si chválili kázeň dětí, jejich snahu a aktivitu. Sdělili, že málokdy se děti tak snaží, jak právě děti z Vaší školy.

Ještě jednou díky.

Mgr.  Svatava J. Panská

FTK UP Olomouc, Katedra aplikovaných pohybových aktivit

——————————————————————————————————————