Loučení s předškoláky

24. 06. 2017

…. tak, je to tu opět! Slzami naplněné, dojímající, ale přitom nádherné, objímající loučení se se školkou, loučení školky s dětmi, které od září zasednou do školních lavic.

Ano ano, naše milé dětičky, pokud budete chtít od září vstoupit na půdu školky, pak už jen a jedině jako její hosté! Nicméně vězte, že vždy jako hosté vítaní, milí, na které i školička sama ráda vzpomíná. Vždyť každý z Vás tu zanechal stopu. Díky i „Vaší maličkosti“ školka nadále dýchá a žije….

Ve čtvrtek 22. června sedm našich nejstarších dětí zamávalo školičce „pá pá“. Děti rodičům předvedly, co všechno se naučily ve školce a po krásném vystoupení byly samotnou královnou – naší milou tetou Naďou Bohatovou pasovány na školáky.

Na závěr bylo pro všechny připravené pohoštění, o které se postarali rodiče i prarodiče předškoláčků, za což jim mnohokrát děkujeme.

Milé děti, přejeme Vám, aby se Vám na další cestě životem moc dařilo, aby se Vám ve škole líbilo a našli jste v ní spoustu dobrého. A kdyby se Vám někdy zastesklo po Vaší školičce, je pro Vás vždy otevřená. A nezapomeňte, že… (nemohu si odpustit použít slova jednoho slavného spisovatele): „vše, co opravdu potřebuji pro život, jsem se naučil v mateřské škole…“

Fotografie naleznete ve Fotogalerii.

 Autor příspěvku i fotografií: Mgr. Marie Pečivová