Rozloučení s X. třídou

01. 07. 2022

Tak jako každý rok, i letos jsme se museli rozloučit se žáky X. ročníku. Den před vysvědčením jsme se všichni ze ZŠ společně sešli v malé tělocvičně, abychom popřáli našim vycházejícím žákům vše dobré a společně s nimi si zavzpomínali na to, co na naší škole prožili. A s kým že jsme se loučili? S Kubou, Sárou, Kájou a Jirkou. Celou dobu jsme také moc mysleli na jejich spolužačku Nelu, která se bohužel nemohla rozloučení zúčastnit osobně, i když bychom si to všichni přáli.

Rozloučení bylo moc krásné – společně jsme vzpomínali na nejrůznější zážitky, dívali se na fotky a videa, děkovali učitelům i rodičům. Na závěr jsme se všichni rozloučili s tímto školním rokem a pěkné setkání zakončili tancem.

Za X. třídu bych tímto ráda poděkovala všem, kteří na naše rozloučení přišli, bez vás by to nebylo ono. Všem přejeme nádherné léto plné skvělých zážitků.

A našim absolventům přeji do života jen to nejlepší! Buďte moc spokojení a šťastní. A nezapomeňte – u nás máte dveře vždy otevřené, rádi vás zase uvidíme. 😊

Autorka příspěvku: Mgr. Alžběta Renzová

Autorky fotografií: Mgr. Veronika Štefková, Mgr. Zuzana Mazalová

 

Překlad do znakového jazyka