Sportovní dopoledne

20. 09. 2016

Hned na začátku školního roku jsme měli o zábavu postaráno. Paní učitelky pro žáky přichystaly tradiční sportovní dopoledne plné netradičních sportovních disciplín.

Nachystána byla spousta stanovišť, kde žáci museli prokázat svůj um, vynalézavost a odvahu. Házelo se holínkou na cíl, lovili se kapříci z rybníka, hledaly se perly v blátě, chodilo se na chůdách i na dřevěných špalcích, střílelo se na Mimoně a dokonce se běhalo na běžkách. Velmi zábavnou
se ukázala být disciplína nazvaná „Silonkový král“, kdy si soutěžící na hlavu navlékli silonové punčochy, do kterých byly vloženy míčky, a poté se těmito míčky snažili v co nejkratším čase srazit na zemi rozmístěné plechovky. Nebylo to vůbec jednoduché, ale snaha byla veliká a postupně to zvládli všichni. A všichni  u této disciplíny vypadali stejně „kouzelně“.

V průběhu dopoledne se všichni vzájemně povzbuzovali a vůbec nezáleželo na tom, kdo je první a kdo druhý. Vzájemně jsme se báječně bavili
a  za své fantastické výkony získali sladkou odměnu. Počasí nám přálo, takže jsme si celé dopoledne pořádně užili a už teď se těšíme na další sportovní akci.

Autor příspěvku: Mgr. Gabriela Budínová