Výlet do Zoo Ostrava
23. 06. 2026Ve čtvrtek 18. června 2026 jsme se společně se žáky 4. třídy vydali na výlet do Zoo Ostrava. Cestu jsme absolvovali vlakem a trolejbusem. Čas ve vlaku jsme si zpříjemnili hraním karet
a společným povídáním.
Po celý den nás provázelo velmi teplé a slunečné počasí. Děti si prohlédly mnoho zajímavých zvířat. Nejvíce je zaujali sloni, hroši a opice.
Po celodenním programu a horkém počasí už na všechny dolehla únava, a tak děti cestou domů ve vlaku odpočívaly.
Vraceli jsme se plní zážitků z příjemně stráveného dne.
Autorka: Mgr. Kristýna Sýkorová
Autorky fotografií: Mgr. Kristýna Sýkorová a Mgr. Veronika Štefková















